HAKKIMIZDA

ACT Consultus’un yeni ad ve markasının DD Consultus olduğunu gururla duyururuz. Yeni kimliğimizin temel amacı, şirketimizin temel değerlerini kusursuz şekilde yansıtmak: Profesyonellik, üstün hizmet kalitesi, güvenilirlik ve uygun yaklaşım. Yeniden marka yapılandırmamız, şirket olarak kesintisiz gelişme ve müşterilerimizin deneyimlerini iyileştirme anlamında ortaya koyduğumuz devam eden çabalarımızın bir parçasıdır.

Malta kökenli DD Consultus, online kumar endüstrisinde, online ödeme işlemede ve ilişkili hizmetlerde uzmanlaşmaktadır.

DD Consultus, online oyunlar, reel casino ve atari salonları, yazılım ve platform sağlayıcılar ve oyun makinesi üreticileri de dahil olup bunlarla sınırlı olmamak üzere kumar endüstrisinin tüm sektörlerine uluslararası kumar danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Kumar faaliyetlerimizde, lisanslama, kurumsal, hukuksal ve finansal uyumluluk, edinim, birleşme ve gelişim de dahil olmak üzere kumar hukukunun tüm yönleri ele alınmaktadır. Danışmanlarımız geçmişte Malta Kumar Komisyonunda (MGA) stratejik pozisyonlarda yıllarca görev almış kişiler olup kumar sektöründeki deneyimleriyle yerel ve uluslararası müşterilerimiz için amaca yönelik çözümler ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla hizmet

DD Consultus’un profesyonel hizmetleri, aynı zamanda online ödeme hizmetlerinin sağlanması, Malta’da finansal kurum ve elektronik para lisanslarının alınması ve online ödeme işlemcilere danışmanlık hizmetlerini de kapsamaktadır.

BİZE ULAŞIN